فروشگاه و سایت تخفیف هایپرشاین

هایپرشاین فروشگاه تخفیفی آنلاین و سایت اینترنتی تخفیف و خرید ارزان

راهنمای خرید سرویس قابلمه ( پخت و پز ) - فروشگاه هایپرشاین

راهنمای خرید سرویس قابلمه ( پخت و پز )

راهنمای خرید سرویس قابلمه ( پخت و پز ).jpg

 

راهنمای خرید سرویس قابلمه ( پخت و پز )

 

یکی از اصلی ترین ارکان آشپزخانه برای یک خانم خانه بدون شک سرویس پخت و پز است . بیشترین تایمی که یک خانم خانه دارد در یکی از قسمت های خانه میگذراند در آشپزخانه و برای طبخ غذا است پس طبیعی است که برای خرید سرویس پخت و پز خود حساسیت زیادی به خرج بدهند . به همین علت تصمیم گرفتیم تا مطلب امروز را به راهنمای خرید سرویس پخت و پز اختصاص دهیم .

 

نکات مهم در خرید سرویس پخت و پز

* یکی از اولین نکاتی که در راهنمای خرید سرویس پخت و پز باید به شما بگوییم ، سایز و اندازه سرویس پخت و پزی است که میخواهید خریداری کنید . سایز و اندازه سرویس را باید با توجه به تعداد افراد خانواده خود انتخاب کنید .

* یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که حتما باید در هنگام خرید سرویس پخت و پز به آن توجه داشته باشید جنس قابلمه ایست که خریداری میکنید .سعی کنید با توجه به مزایا و معایبی که هر کدام دارند بهترین را برگزینید .

* یکی دیگر از نکات مهم سرویس پخت و پز که سبب میشود امنیت شما تامین باشد جنس دسته های سرویس پخت و پز است که بهتر است یا از جنس خود قابلمه باشد یا دسته های برنجی و آهنی داشته باشد . دسته های پلاستیکی هر چند که از جنس نسوز باشند باز هم بر اثر حرارت دیدن مقاومت خود را از دست میدهند .

* قیمت سرویس قابلمه یکی دیگر از نکاتی است که در راهنمای خرید سرویس پخت و پز میخواهیم به شما گوشزد کنیم . حتما پیش از خرید ، بودجه خود را معین کنید و سپس با توجه به آن بهترین سرویس پخت و پز را انتخاب کنید .

* نکته بعدی که باید حتما به آن دقیت کنید سالم بودن قابلمه است . این نکته به آن معناست که هیچگونه ترکیب شیمیایی وارد غذای در حال پخت نشود که بخواهد سلامت ما را تحت تاثیر خود قرار دهد .

 

راهنمای خرید سرویس پخت و پز سرامیکی

1.در رابطه با خرید سرویس پخت و پز سرامیکی باید بدانید که در هنگام خرید حتما به این نکته دقت داشته باشید که حتما بر روی سرویس قابلمه شما مارک استاندارد و گواهینامه های ایمنی را داشته باشد تا خطری سلامت شما عزیزان را تحدید نکند .

2.حتما در هنگام خرید دقت داشته باشید که از سرویس های پخت و پز سرامیکی با خلوص بالا خریداری کنید زیرا اگر خلوص سرامیک موجود در ساخت قابلمه پایین باشد با ضربه های حتی کوچک هم آسیب دیده و میشکنند .

3. پیشنهاد ما این است که در هنگام خرید از مارک های معمولی و رده پایین ترجیحا از رنگ های روشن خریداری نکنید که در اثر برخورد مستقیم با شعله و حرارت تغیر رنگ ندهد .

یکی از جدید ترین سرویس قابلمه موجود در بازار که چند مدتی است با ورود آن به بازار حسابی سر و صدا به پا کرده است سرویس قابلمه سرامیکی است . علت محبوبیت این سرویس های پخت و پز مقاومت بالای آن نسبت به خوردگی و ضربه است اما باید مراقب باشید که روکش بیرونی آن کنده نشده و وارد غذا نشود . سرویس قابلمه سرامیکی خاصیت شکنندگی دارند و بر اثر ضربه شدید ممکن است بشکنند .

 

راهنمای خرید قابلمه چدن

از قدیم الایام تا به امروز استفاده از قابلمه های چدنی بسیار مرسوم بوده است . در قدیم از چدن های بدون روکش برای پخت و پز استفاده میکردند اما امروزه چدن های روکش دار تولید شده اند که علاوه بر مقاومت بالاتر از ظاهر زیباتری هم برخوردارند .دمای چدن به کندی بالا میرود اما به همین نسبت هم دمای خود را کند تر از دست میدهد و موجب پخت یکدست مواد غذایی درون آن میشود .

یک سری نکات عمومی خرید سرویس قابلمه را در قسمت راهنمای خرید سرویس پخت و پز برایتان گفتیم که در رابطه با انواع سرویس قابلمه کاربرد دارد . در رابطه با قابلمه های چدن همان ها که گفتیم صدق میکند علاوه بر آن نکات خوب است که در هنگام خرید قابلمه چدن نکات زیر را هم مد نظر خود قرار دهید .

1.اگر میخواهید از انواع قابلمه چدن روکش دار خریداری کنید حتما دقت داشته باشید که روکش آن مقاوم باشد و در هنگام پخت و پز و استفاده کنده نشود .

2. قابلمه های چدنی معمولا وزن سنگینی دارند . برخی از آن ها نیز هستند که در کف آن ها چندید لایه در هنگام ساخت به کار رفته است . دقت داشته باشد که این لایه ها به وزن اصلی قابلمه اضافه میکند و ممکن است موجب خستگی بیش از حد شما در هنگام استفاده شود .

3.بیشتر قابلمه های چدنی به رنگ های تیره هستند . اخیرا چندین کمپانی شروع به تولید سرویس قابلمه هایی با رنگ روشن کرده اند . باید توجه داشته باشید که اصل چدن تیره است و به همین علت لایه بیرونی و در واقع روکش آن را هم از رنگ تیره تهیه میکنند تا اگر بر اثر استفاده لایه آن کنده شد ظاهر نامناسبی نداشته باشد . قابلمه های رنگ روشن قابلیت مخفی سازی لایه زیری را ندارند .

 

راهنمای خرید سرویس قابلمه ( پخت و پز )

 

راهنمای خرید سرویس قابلمه گرانیتی

یکی از بهترین سرویس پخت و پز هایی که میتوانید برای استفاده روزمره در آشپزخانه انتخاب و خریداری کنید بدون شک سرویس قابلمه گرانیتی است . در بین سایر روکش هایی که بر روی ظروف پخت و پز میکشند ، سرویس قابلمه های گرانیتی از همه بهتر و مقاوم تر است . البته اگر از خود سنگ خارا یا به اصطلاح گرانیت برای ساخت آن استفاده شود . برخی از قابلمه ها به خاطر طرح گرانیتی داخلی ظروف به ظروف گرانیتی معروف شده اند و در واقعیت گرانیتی نیستند .

1.از پوشش قابلمه گرانیتی که دارید خریداری میکنید مطمعن شوید که گرانیت اصل است و یا فقط به نام گرانیتی فروخته میشود . هر چه دانه های سرامیک موجود در ماده گرانیت بیشتر باشد از مقاومت بالاتری برخوردار است .

2.حتما به اصل بودن قابلمه خود مطمعن شوید زیرا که قابلمه های گرانیتی تقلبی روکش رویی آن با چند بار شست و شو و همچنین پخت و پز آسیب دیده و موجب میشود مواد شیمیایی این روکش با غذای شما ترکیب شود .

 

راهنمای خرید قابلمه استیل

در گذشته کمتر از ظروف پخت و پز استیل استفاده میشد به این دلیل که قابلمه های استیل را نازک میساختند و غذای درون آن به سرعت میسوخت به همین دلیل کمتر کسی طرفدار این نوع از قابلمه های برای پخت و پز بود . اما با گذشت زمان سازنده های ظروف پخت و پز در ساخت این ظروف تغیراتی ایجاد کردند و در کفی آن ها چندین لایه فولاد به کار بردند و بدنه آن را هم مقاوم تر ساختند .

با ایجاد این تغیرات قابلمه های استیل در سال های اخیر به یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین انواع ظروف پخت و پز تبدیل شد . غذا درون آن ها به صورت کامل پخته میشود اما باید این نکته را در نظر داشت که به دلیل داشتن کفی فولادی حتی تا 5 دقیقه پس از خاموش کردن شعله گاز حرارت درون قابلمه کم نشده و پخت غذا ادامه دارد .

هر آن چه در رابطه با سایر انواع قابلمه و همچنین در بخش راهنمای خرید سرویس پخت و پز گفتیم در رابطه با قابلمه استیل هم صدق میکند اما با این وجود چند نکته تخصصی در رابطه با راهنمای خرید قابلمه استیل را در ادامه خدمتتان عرضه خواهیم کرد .

1.حتما در هنگام خرید قابلمه استیل دقت داشته باشد که از انواعی خریداری کنید که دارای کفی فولادی باشند .

2.حتما به ضخامت بدنه قابلمه استیلی که قصد خریداری کردن آن را دارید دقت کنید زیرا برخی از آن ها که ضخامت کمی دارند بر اثر ضربه آسیب میبینند .

3.بهتر است از انواع قابلمه های استیلی خریداری کنید که درب های آن واشر دار هستند تا حرارت درون قابلمه حفظ شود و غذا به طور یکنواخت پخته شود .

 

قیمت سرویس قابلمه ها در بازار

یکی از سوالاتی که همه خریداران سرویس قابلمه از ما میپرسند ، قیمت انواع سرویس قابلمه است . قیمت سرویس قابلمه با توجه به تعداد پارچه سرویس ، جنس سرویس پخت و پز ، ایرانی یا خارجی بودن آن ، برند سرویس قابلمه و عوامل متعدد دیگر بستگی دارد . اما همانطور که در راهنمای خرید سرویس پخت و پز گفتیم قیمت سرویس پخت و پز یکی از عوامل مهم در امر خرید است .

 

بهترین جنس سرویس قابلمه

همانطور که پیش از این نیز گفتیم قابلمه ها و به طور کلی سرویس های پخت و پز انواع مختلفی دارند که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند . که بهترین جنس قابلمه با توجه به آن انتخاب میشود . اما با توجه به نکاتی که در راهنمای خرید سرویس پخت و پز گفتیم از بهترین جنس سرویس قابلمه ها میتوان سرویس قابلمه سرامیکی ، سرویس قابلمه چدن و سرویس قابلمه گرانیتی را نام برد .

 

و اما پیشنهاد فوق العاده خوب هایپرشاین به شما عزیزان که هم مناسب جهیزیه و هم آشپزخانه کدبانوی ایرانی است، سرویس قابلمه ( پخت و پز ) 23 پارچه تلیپ می باشد که محصولی وارداتی  و با کیفیت عالی و رنگ زیبای سبز موجود می باشد.

 

 

ادامه

مجله ( blog / بلاگ ) هایپرشاین

clear-bug-div
ورود کاربران
شبکه های اجتماعی هایپرشاین
  • هایپرشاین را در اینستاگرام دنبال کنید به کانال تلگرام هایپرشاین بپیوندید دارای گواهینامه امنیتی  ssl(وبسایت امن)
کانال تلگرام هایپرشاین
"فروشگاه و سایت تخفیف هایپرشاین" هایپرشاین فروشگاه تخفیفی آنلاین و سایت اینترنتی تخفیف و خرید ارزان می باشد که از سال 92 برنامه ریزی های مدون اولیه برای تاسیس آن انجام شد. مجموعه هایپرشاین در پی برنامه ریزی های متمادی و سنجش بازار، نهایتا اوایل سال 93 فروشگاه اینترنتی و سایت تخفیف هایپرشاین را تاسیس نمود . در فروشگاه اینترنتی و سایت تخفیف هایپرشاین تنها هدف فروش نیست ، بلکه مجموعه هایپرشاین سعی می نماید بر طبق برنامه های خود سایت و فروشگاه اینترنتی را گسترش داده و سایر خدمات را نیز بگنجانیم تا آینده ای نچندان دور تمام نیاز خانوار ایرانی را بتوانبم تامین نماییم و همه بتوانند نیازهای خود را از محل کار ، منزل و ... تنها از طریق ورود به فروشگاه اینترنتی و سایت تخفیف هایپرشاین به نحو مناسبی تهیه نمایند. مجموعه فروشگاه و سایت تخفیف هایپرشاین سعی می نماید جهت نکوداشت انتخاب شما بزرگواران، تمامی محصولاتی که ارائه می دهیم قیمتی پایین تر از قیمت مصرف کننده یا بازار آن کالا را داشته باشند. امیدواریم تلاش مجموعه فروشگاه اینترنتی و سایت تخفیف هایپرشاین باعث جلب رضایت حداکثری شما بزرگواران باشد و بتوانیم خدماتی شایسته شما خوبان و همراهان همیشگی هایپرشاین ارائه دهیم. همچنین هایپرشاین برای خریدهای بیش از 1.000.000تومان، کالای شما را بطور رایگان به سراسر کشور ارسال می نماید.